JOQ Albania
Home

Edhë këtë fundjavë të gjithë në shtëpi, deri të hënën
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/04/2020 11:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryeministri Rama ka njoftuar përmes një postimi në facebook se edhe këtë javë shqiptarët do qëndrojnë në shtëpi nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00 të mëngjesit.

Kjo rregullore po zbatohet për javën e tretë me rradhë dhe bëhet me dije se prej ditës së hënë e në vazhdim do vijohet me marrjen e lejes së daljes në rast se dikush ka nevojë të bëjë blerje.

Njoftimi i kryeministrit:

NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI