JOQ Albania
Home

E rëndë, 19-vjeçari përdhunon dhe masakron 8 herë me thikë shoqen e shkollës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 18/02/2020 11:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një adoleshent pranoi në gjyq vrasjen makabre të një mësueseje të re futbolli të cilën e kishte goditur tetë herë me thikë.

Joseph Trevor, 19 vjeç, u deklarua fajtor për vrasjen e shoqes së shkollës Megan Newton, 18 vjeçe, vitin e kaluar në Stoke të Britanisë.

Megan ishte sulmuar pasi kishte ftuar Trevor në shtëpinë e saj, pasi ai ishte tepër i dehur për të shkuar në shtëpi.

Ai u dënua me 21 vite burg

Trevor ishte parë më vonë duke ecur në një urë pasi kishte konsumuar një përzierje drogash dhe pijesh.

Trupi i Megan u gjet nga stafi i kompleksit të apartamenteve të një fondacioni bamirësie për të pastrehë.

Buimi: The sun | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA