U nda pas 12 ditësh martesë, ish-burri i Pam Anderson bën deklaratën e fortë: Ju tregoj të vërtetën

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17.02.2020, 12:36

Pamela Anderson dhe John Peter u martuan rreth një muaj më parë, por të dy vendosën t'i jepnin fund martesës vetëm 12 ditë pasi u kurorëzuan. Pamela foli shkurt në lidhje me këtë ngjarje, ku bëri me dije se vendimi për t'u ndarë, ishte një vendim i përbashkët.

Megjithatë, të tjera fjalë ka thënë sëfundmi ish-partneri i yllit të “Baywatch”. Sipas tij, Pam kishte një borxh shumë të madh, të cilin nuk arrinte ta paguante dot vetë.

Pamela Anderson's ex Jon Peters, seen in May 2007, called himself 'an old fool' as he claims he paid off her $200k debts during 12-day marriage

Fill pasi ai pagoi borxhet e të shoqes, si “falenderim” mori divorcin.

Burri deklaron:

Unë lash gjithçka për Pam. Ajo kishte borxhe rreth 200.000 dollarë që nuk arrinte ti paguante.Kështu që unë pagova borxhet e saja dhe divorci ishte falenderimi që mora”.

Më pas ai shton dhe faktin që Anderson në periudhën që ishin bashkë rinovoi dhe gjithë gardërobën e saj.

It's over: The two are seen during their 12-day marriage last month

Ata kanë qenë të lidhur dhe para 30 vitesh, por Peter nuk arriti ta harronte kurrë aktoren.

Ai shton:

Ka gra të bukura kudo dhe unë mund të kisha zgjedhur, por për 35 vitet e fundit unë e kam dashur vetëm atë. Më bën të egër, në sensin pozitiv. Ajo më frymëzon”.

Gjithashtu Peter tregon dhe mënyrën se si Anderson i kishte propozuar atij për martesë.

As they were: Jon and Pam in 1989 when they briefly dated

Peter shprehet:

Ajo më dërgoi një email ku shkruante se dëshironte të martohej me mua. Ishte një ëndërr që po bëhej realitet dhe pse unë isha në një lidhje me një tjetër. Por siç u pa më pas, ajo po falimentonte prandaj më zgjodhi mua”.

Image

***

Burimi: DailyMail| Përshtati dhe Përktheu: JOQ ALBANIA

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit