JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Lajm i mirë për ata që duan të blejnë celuarë, Samusng ul ndjeshëm çmimet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/02/2020 11:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Samsung ka lajmëruar sëfundmi se do të hedhë në treg serinë e celularëve Galaxy S20. Këta smartfonë nuk janë aspak të lirë, por lajmi i mirë është se nëse doni të kurseni para dhe nuk do të keni nevojë të keni telefonin e fundit ose më të madh (për momentin), Samsung kujdeset për ju.

Përveç lansimit të formacionit Galaxy S20, Samsung gjithashtu ka njoftuar se ata do të mbajnë formacionin Galaxy S10. Kompania gjithashtu do të ulë çmimet për serinë e telefonave Galaxy S10, kështu që nëse do të dëshironit të kurseni para, tani është koha e duhur.

Por, sa do të kushtojnë telefonat inteligjentë, prodhim i vitit 2019 i Samsung?

Për Samsung Galaxy S10e, çmimi është ulur në 599 dollarë nga 749 dollarë, ndërsa Galaxy S10 tani do të kushtojë 699 dollarë në vend të 899 dollarë dhe Galaxy S10 Plus do të ketë çmim prej 799 dollarë në vend të 999 dollarë.

***

Burimi: CNN|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania