JOQ Albania
Home

Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18/11/2019 12:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga. Noga është nxjerrë jashtë nga stadiumi Fadil Vokrri pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në një ndeshje futbollistike.

Sipas burimeve të “Indeksonline” këngëtari ka rezistuar që të kontrollohet nga policia dhe ka mbetur jashtë stadiumit.

Në videon e publikuar nga “Indeksonline” shihet se si Noga rezistonte në drejtim të policisë.