JOQ Albania
Home

Gruaja e “El Chapo” merr vendimin e papritur: Do jem në një reality show me trafikantë droge
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/11/2019 10:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gruaja e El Chapos e cilësuar si mbretëreshae bukurisë dhe nën arrest, ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Emma Coronel Aispuro do t'i bashkohet një reality show që ka një qëndër të jetën e pjestarëve që janë trafikant droge

Konfirmimi që Emma Coronel do të marrë pjesë në këtë reality show erdhi pas publikmit të fotove të saj me djalin e Griselda Blanco, e cilësuar si 'Cocaine Godmother’, Michael Blanco në një jaht.

Të gjithë ata do të tregojnë jetën e tyre nga afër, si dhe përpjekjet që bëjnë për të pasur një emër jashtë kësaj bote. Aispuro është martuar me mbretin famëkeq të drogës meksikane Joaquin 'El Chapo' Guzman që nga viti 2007.