JOQ Albania
Home

Po përpiqej ta bënte më një pirg gjethesh, përfundon pas hekurave 26-vjeçari
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 31/10/2019 16:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një burrë në gjendje të dehur është vënë në pranga pasi u kap ‘mat’ ndërsa përpiqej të kryente marrëdhënie me një pirg gjethesh.

Michael Golsorkhi nga Anglia u pikas ndërsa bënte veprime të pazakonta me gjethet e lisit që ndodheshin në parkingun e një hoteli.

Pasi një nga punonjësit e hotelit e pa dhe i tërhoqi vëmendjen, 26-vjeçari thuhet të ketë ngritur pantallonat dhe të jetë fshehur në disa shkurre aty pranë.

Më pas u thirr edhe policia dhe Golsorkhi u vu në pranga.

Pasi i doli pija, Michael tha se ishte shokuar nga veprimet e tij, të cilat i bëri rreth orës 7.45 të pasdites më 16 shtator, ndërsa fajin ia vuri pijes dhe ‘barit’ që kishte tymosur.

Pasi i pranoi akuzat, 26-vjeçari u dënua me 8 javë burg si dhe u detyrua të paguante edhe 122 paund për kostot.

Duke treguar ngjarjen, një nga dëshmitarët u shpreh:

Kolegu im dhe unë pamë një burrë që po sillej në mënyrë të dyshimtë tek parkingu, afër hyrjes kryesore. E pamë me pantallonat e ulura dhe mund t’i shihnim edhe të pasmet. Nuk ishte shumë larg dhe dukej sikur po e bënte..”

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania