JOQ Albania
Home

Nuk do që t’ia hajë burri e fëmijët, gruaja gjen zgjidhjen gjeniale për të fshehur çokollatat e preferuara
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 28/10/2019 11:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua ka gjetur një mënyrë gjeniale për t’i fshehur çokollatat e saj të preferuara nga burri dhe fëmijët.

Në një foto të ndarë në një grup Facebook rreth prindërimit tregon një qese bizelesh të mbushur me çokollata e ëmbëlsira të ndryshme.

Më pas, fotoja është shpërndarë ‘rreth e qark’ Australisë brenda natës.

Gruaja që e postoi foton, besohet të jetë nga Amerika, tregonte hilen që kishte gjetur për t’u ruajtur çokollatat nga bashkëshorti dhe fëmijët.

Bashkë me fotot, ajo shkruante:

Lë të shohim nëse fëmijët e gjejnë këtë vend të fshehtë.”

Fotoja në fjalë ka marrë më shumë se 2,700 reagime dhe është shpërndarë më shumë se 52,000 herë.

Shumë gra dhe vajza të tjera kanë shkruar sesi nuk u kishte shkuar mendja më parë, ndërsa burrat shkruanin se sapo të shkonin në shtëpi do kontrollonin çdo qese bizelesh.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania