JOQ Albania
Home

Njihuni me burrin që po bën mijëra dollarë çdo muaj nga birra e veza e pa zier
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25/10/2019 7:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Çfarë ndodh nëse përzieni një gotë birrë, një kanaçe me pije të gazuar, një vezë të pa zier dhe fantazinë tuaj? Këtë e ka bërë, Liu Shichao dhe video ka marrë plot 12 milionë shikimi në "Twitter".

Por kjo nuk është video e vetme e bërë virale e Shichao. Ai ka postuar të tjera video, ku shihet teksa konsumon të përziera, vodka, uiski, verë të kuqe, birrë dhe verë, e shikimet kapin shifrën 500 mijë.

Nga këto video virale, Liu arriti kulmin e tij, ku në rrjetin social "Kuaishou" numëroi 470 mijë ndjekës dhe arriti të grumbullojë deri në 10.000 Juan në muaj (14 mijë dollarë) në muaj. Megjithatë, për shkak të përmbajtjes jo të shëndetshme, Kuaishou i mbylli llogarinë.