JOQ Albania
Home

Shkoi tek autoshkolla të jepte praktikën me makinë të ‘vjedhur’, burri ngel për të dhjetën herë e arrestohet
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 24/10/2019 12:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shofer ka përfunduar në pranga pasi udhëtoi pa shoqërues ndërsa shkonte tek autoshkolla që të jepte praktikën.

Policia në West Midlands njoftoi se burri në fjalë kishte mbetur në këtë test 9 herë përpara se të arrinte të mërkurën me makinë.

Ata postuan një foto të automjetit tip Mitsubishi, ngjyrë të bardhë me të cilën shoferi ishte paraqitur përpara se policia të arrinte në vendin e ngjarjes.

Ai u arrestua pasi dyshohet që ta ketë marrë makinën pa marrë pëlqimin e pronarit ndërsa në test mbeti për herë të dhjetë. Incidenti ka ndodhur tek rruga Birdbrook rreth orës 11 të paradites.

Bashkë me foton, në postim shkruhej:

Mirë se erdhët në botën e budallenjve. Një burrë shkon në autoshkollën ku duhej të kalonte provën duke i dhënë makinës vete, pa mbikqyrje.' Pastaj ngel në provim për herë të 10..'"

Burimi:Metro|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania