JOQ Albania
Home

Stërvitja e fundit në Moldavi, ja formacioni si mund të luajnë kuqezinjtë nesër
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 13/10/2019 22:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas humbjes të pamerituar në Turqi, kombëtarja shqiptare, do të zhvillojë nesër ndeshjen e radhës ndaj Moldavisë sërish në transfertë dhe të vlefshme për kualifikueset e Europianit.

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka vendosur që të lërë gjithçka të hapur deri në ditën e fundit sa i përket formacionit titullar me të cilin do të përballojë sfidën me Moldavinë, shkruan "Vipsport.al".

Në stërvitjen e fundit në Moldavi, trajneri provoi këtë formacion:

Strakosha, Dermaku, Ismajli, Gjimshiti, Veseli, Trashi, Gjasula, Bare, Selahi, Seferi dhe Çikalleshi.

Nuk është e sigurt se do jetë ky formacioni përfundimtar, por me shumë mundësi, Reja do bëjë ndonjë ndryshim duke parë se edhe kundërshtari nuk është shumë i vështirë.