JOQ Albania
Home

Tiranë/ Vajza ndalon në mes të rrethrrotullimit me makinë, nxjerr buzëkuqin dhe nis të lyhet
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13/10/2019 16:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tualeti është një prej aseteve më të forta të vajzave në ditët e sotme. Jo vetëm sepse i bën të duken më tërheqëse, por edhe sepse u rrit vetëbesimin.

Ka nga ato vajza që nuk mund të dalin nga shtëpia bërë pak make-up, ka edhe nga ato të cilat nuk ua ndjen dhe dalin nga shtëpia siç janë.

Por ky nuk është rasti i një shofereje në Tiranë...

Gruaja e cila gjykuar nga situata paska patur një takim të rëndësishëm, ndaloi në mes të rreth-rrotullimit tek “Sheshi Wilson” për t’u lyer para pasqyrës.

Fatmirësisht nuk u shënua asnjë incident...

Djali i habitur nga gjesti i saj, ka shkruar:

Ja femrat, ne mes te kryqezimit, kush ua jep patentën ktyre mor aman...”