JOQ Albania
Home

Kiara tregon pengun e jetës: Më ngacmonte dikush, tani është shumë i mirë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/10/2019 13:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të gjithë kemi pengjet tona në jetë, gjërat që mund të kishim bërë më mirë apo shumë “po” që mund të kishim thënë në të gjitha ato raste kur kemi thënë “jo” dhe e kundërta. E pikërisht për këtë është pyetur Kiara Tito teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Dojna Memës.

Ajo ka pranuar se disa vite më parë ka refuzuar një djalë i cili e ngacmonte dhe “i qepej”. Sipas Kiarës, ky është pengu i jetës së saj.

Vajza e ekraneve shton se tashmë ai djalë është bërë shumë i mirë.

E reja është shprehur:

Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngacmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë sa është tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu siç është bërë tani. Jam penduar tani”.