JOQ Albania
Home

Skandali/ Ish-lojtari i Milanit “kapet mat” me prostituta
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/10/2019 22:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nëse do ishte më i disiplinuar, Jeremy Menez , ndoshta do të kishte një karrierë më të lavdishme futbollistike.

Mesfushori franzez, ka luajtur me disa ekipe, si PSG, Roma, apo dhe Milani, por nuk ka pasur sukses të madh, ndaj së fundmi është transferuar në kategorinë e dytë në Francë, te skuadra e Paris FC.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullojnë disa video dhe foto ku tregojnë anën e errët të këtij futbollisti. Ai është "kapur mat" i shoqëruar nga prostituta.

Ky është trajtuar si një skandal, por mesa duket, Menez nuk e vret aspak mendjen, por vazhdon i qetë jetën e tij.