JOQ Albania
Home

Dy aktorët e Fast and the Furious i japin fund mosmarrëveshjeve, a është ky një sinjal për një tjetër film
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 29/09/2019 20:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dwayne Johnson dhe Vin Diesel me sa duket kanë sqaruar mosmarrëveshjet që kanë pasur mes tyre dhe janë sërish miq. Dy aktorët njihen si protagonistët kryesorë në seritë të fundit të filmit Fast and the Furious.

Ai që ka konfirmuar shuarjen e konfliktit mes tyre ka qenë vetë Dwayne Johnson i cili ka zgjedhur që të falenderojë fansat e tij për mbështetjen që i kanë dhënë pas publikimit të filmit Hobbs & Shaw. Por ai i ka surprizuar të gjithë duke thënë edhe disa fjalë për Vin Diesel.

Ai shprehet:

Në fund, por jo më pak i rëndësishmi. Dua të falënderoj vëllain tim Vin për mbështetjen që më ka dhënë për Hobbs & Shaw. 10 vite më parë, ai me ftoi në familjen Fast and Furious. Unë i jam mirënjohës për atë ftesë".

Në fakt u raportua se kjo dyshe aktorësh patën disa mosmarrëveshje pas filmit The Fate of the Furious që u publikua në vitin 2016, por me sa duket konflikti mes tyre ka marrë fund.

Tashmë fansat me zor po presin që kjo dyshe fantastike të sjellë të tjera bashkëpunime mes tyre.

Burimi:UNILAD|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania