JOQ Albania
Home

Sëmuret keq miliarderja 22-vjeçare, përfundon në spital
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 26/09/2019 0:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Miliarderja e njohur, Kylie Jenner, po kalon një situatë aspak të favorshme shëndetësore.

Prej gati 3 javësh ajo po përballet me një grip intensiv, që i ka shkatuar marrje mendsh dhe të vjella.

22-vjeçarja është aq sëmurë saqë është detyruar të anulojë edhe pjesëmarrjen e saj në Javën e Modës në Paris.

Për shkak të përkeqësimit të shëndetit të saj, Kylie është shtruar në një spital të Los Angeles gjatë kësaj jave për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Gjatë kësaj kohe ajo ka publikuar foto e video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e shtrirë dhe duke pirë ilaçe.

Po ashtu edhe nëna e saj postoi një foto me të, ku shkroi se e bija është shumë e sëmurë.

Kylie Jenner është e lidhur me reperin e njohur, Travis Scott.

Ajo është një vajzat më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale, ku jo më kot numëron mbi 147 milionë ndjekës në Instagram.

Burimi: MailOnline|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania