JOQ Albania
Home

“Doli me robdishan në rrugë, ja kush është personazhi i njohur që e ‘zuri’ tërmeti në dush”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 21/09/2019 21:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në momentet kur toka fillon të dridhet papritmas gjëja e parë që të thotë instinkti të bësh është që të dalësh me vrap nga ambientet e mbyllura.

Këtë kanë bërë shumë qytetarë ditën e sotme, por njëri prej tyre (dhe ndoshta jo i vetmi) ka dalë siç ishte me robdishan.

Videoja e personit me robdishan bëri xhiron e rrjetit, por sipas asaj që thotë një qytetar për JOQ Albania bëhet fjalë për një personazh publik.

Sipas tij, burri me robdishan është në fakt biznesmeni Armand Peza. Qytetari thotë më tej se është i sigurt që bëhet fjalë për Pezën pasi punon në atë zonë dhe e kanë parë edhe të tjerë.

Mesazhi i plotë i qytetarit:

Ky burri është Armand Peza. Isha aty..Doli dhe e panë edhe të tjerë.”

Mesa duket tërmeti e paska kapur në moment të ‘sikletshëm’ Armandin (nëse është vërtet ai).

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/