JOQ Albania
Home

Ronaldo del i maskuar rrugëve të Torinos, ia mbath me vrap kur e zbulojnë kush është
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 21/09/2019 10:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ronaldos duket sei pëlqen ideja për të dalë i maskuar rrugëve të qytetit.

Pasi e bëri para pak vitesh në Madrid, portugezi e ka bërë sërish, kësaj here në rrugët e Torinos, duke ndryshuar pamjen dhe duke dalë i pashqetësuar në mes të rrugës.

Me topin pranë tij dhe duke bërë xhonglime, Ronaldo ra menjëherë në sy. Kaq mjaftoi që tifozët ta njihnin dhe t’i afroheshin.

Ata nisën t’i kërkonin autografe atij, nërsa Ronaldo u largua menjëherë me vrap për të mos e treguar fytyrën e tij, teksa hyn në një makinë me xhama të zinj.

Video po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/