JOQ Albania
Home

Rikthehet fuqishëm Anna Geti, filmohet duke u harbuar me një vajzë në klub
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 19/09/2019 19:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Anna Geti, vajza e njohur për publikun si kërcimtare tubi, shumë e pëlqyer nga ata që frekuentojnë klubet e natës, është rikthyer në qendër të vëmendjes.

Shumë kohë larg vëmendjes mediatike, ajo ka shënuar në mendjen e audiencës një episod të nxehtë.

Kërcimtarja ka performuar një kërcim joshës me një vajzë tjetër dhe më pas kanë nisur të puthen me epsh.

Nuk dihet nëse ajo ka preferenca të të dyja gjinive, por me siguri që i ka çmendur të gjithë djemtë përreth.