JOQ Albania
Home

Nuk është Getoari/ Marina poston foton me një tjetër mashkull: Me zemrën time!
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 16/09/2019 23:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga jeta e saj me ndjekësit.

Së fundmi, Marina ka postuar një foto nga makina e saj në "Instagram", ku shihet nën shoqërinë e një mashkulli tjetër dhe jo bashkëshortit të saj, Getoar Selimi.

Bëhet fjalë për grimierin e njohur Arbër Bytyqi, të cilin mesa duket moderatorja e ka mik të ngushtë.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Me zemrën time."

Kujtojmë këtu se Marina është duke xhiruar projektin e saj më të ri në Tv Klan.

Ajo do të jetë moderatore e një emisioni që do të ketë tematikë kryesore muzikën.