JOQ Albania
Home

Kush është vajza misterioze që u ‘kap mat’ në Jug me Drini Zeqon?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15/09/2019 8:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Drini Zeqo është një prej moderatorëve shqiptarë më të përfolur në media përsa i përket jetës së tij personale.

Atij ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar përsa i përket kësaj pjese, mirëpo ditët e fundit është shfaqur ndryshe gjykuar nga postimet e tij të fundit në rrjetet sociale.

Në një Instastory ai ka shkruar:

Nuk jam i sigurt nëse jemi takuar në momentin e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të provojmë më të mirën tonë.”

Me sa duket Zeqo është në një lidhje dashurie me një vajzë të cilën është parë kohët e fundit dhe në Jug të vendit ku ka kaluar edhe pushimet.

Paparazzi i Panorama i ka fokusuar ata pasi kanë mbyllur ditën e plazhit dhe po bënin gati sendet e tyre personale për t’i futur në makinë.