JOQ Albania
Home

Tifozët kroatë lënë pa fjalë vogëlushen, reagimi i saj do ju surprizojë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 16:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video që është bërë virale gjatë orëve të fundit në internet, shihen disa tifozë kroatë të cilët bëjnë një gjest të papritur ndaj një foshnje të vogël.

Teksa ishin duke shëtitur në një park, aty pranë kanë parë një nënë e cila po ecte me foshnjën e saj.

Sapo panë nënën me foshnjën, tifozët kroatë u afruan menjëherë dhe nisën t’i këndojnë të gjithë vogëlushes.

Të gjithë në kor i kënduan asaj një këngë, që e hutoi foshnjën e cila shikonte e habitur njerëzit që e rrethonin. Për më shumë shikoni videon:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/