JOQ Albania
Home

Po analizonte ndeshjen, tifozja seksi ia “ngec fjalën në fyt” ish-sportistit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 14:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një episod totalisht i pazakontë ka ndodhur gjatë një transmetimi live në një ndeshje basketbolli.

Andrew Gaze , ish-lojtar në NBA, po komentonte në kanalin “FOX Sports”, takimin e Botërorit të basketbollit mes Brazilit dhe Shteteve të Bashkuara.

Në një moment pushimi të sfidës, 54-vjeçari po jepte opinionin e tij mbi sfidën dhe lojtarët, deri kur kamera fiksoi një tifoze Brazilit.

I mahnitur nga format dhe paraqitja e tifozes, ai mbeti pa fjalë dhe ky moment nuk ka shpëtuar pa u vënë re dhe tashmë është bërë viral në internet.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/