JOQ Albania
Home

Brenda 6 muajve ka pasur tre super femra, ky është milioneri që bën kërdinë me lidhjet
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/09/2019 20:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Milioneri 41 vjeçar Philipp Plein brenda një harku kohor prej 6 muajsh ka pasur tri lidhje serioze.

Në fillim ishte Justyna Gradek ajo e cila i mori zemrën dizenjuesit të famshëm gjerman. Pas ndarjen nga ajo, ai u rikthye sërish me Morgan Brittany Osman.

E së fundmi ai u lidh me bukuroshen Lucia Bartoli. Të gjitha këto lidhje ai i ka konsideruar si serioze dhe i ka bërë publike.

Pas ndarjes nga Morgan ai ka thënë se ata përshtateshin më shumë si miq se sa si të dashur.

Ndërsa për të dashurën e fundit ai ka thënë se ajo është shpirti i tij binjak, por sigurisht duke pasur parasysh historinë e tij për lidhjet me femrat asgjë nuk mund të merret seriozisht.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/