JOQ Albania
Home

Tymosja e cigareve elektronike, shkon në 6 numri i personave që humbin jetën
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/09/2019 12:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/