JOQ Albania
Home

Rezarta Shkurta publikon foton nga pushimet luksoze, shfaqet në momente intime me të shoqin
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 28/08/2019 17:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rezarta Shkurta është një prej këngëtareve më të njohura në vendin tonë. Prej disa vitesh ajo është martuar me nipin e ish-diktatorit, Enver Hoxha, Ermal Hoxhën.

Edhe pse ka kohë, që ajo nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë në profilin e saj në Instagram një foto nga pushimet e saja. Në këtë foto, ajo është bashkë me bashkëshortin e saj dhe vajzën e tyre, Herën.

Siç shikohet në foto Hera e ka puthur tek balli, kurse Ermal Hoxha i ka mbështetur kokën në pjesën e qafës. Krahas fotos ajo ka shkruar:

Mirëmëngjesi nga ne!”

Po ashtu ajo ka shpërndarë edhe një foto tjetër, ku dallohet një pishinë e madhe për të cilën Rezarta ka shkruar se është pishina e tyre private.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/