JOQ Albania
Home

Fotot kur Nora dhe Roberti ishin të lidhur/ U ndanë pas 13 vitesh, fansat akuzojnë Robertin: Tradhtar!
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/08/2019 9:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa kohësh kanë qarkulluar zëra se Robert Berisha dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë. Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Roberti ditën e djeshme me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram.

Ai shkruante se martesa e tij me Norën ka marrë fund. Ata të dy kanë së bashku një vajzë, e cila quhet Renee. Po ashtu Roberti shtonte se me Norën do të jetë mik i mirë deri në vdekje dhe e ka falënderuar atë për të gjitha kujtimet e bukura që i ka dhuruar.

Ndër të tjera ai shkruante:

Nese nuk ka me dashni mes nje ciftit, nuk domethene me u be armik e me ja kthy shpinën. Permes ketij postimit Nora Istrefin e falenderoj shume qe ma ka pru ne jete nje fëmijë si Renee…edhe shum kujtime te bukura prej 2006..Noriq t’kam borxh tan jetën. Të uroj gjithë të mirat."

Kujtojmë këtu se Nora dhe Roberti ishin cilësuar si një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar. Pasi këngëtari ka publikuar njoftimin, fansat kanë shpërthyer në akuza.

Replikat:

Nana jem sja ka dit as emnin babes tem kur jan martu po ce 40 vjet martes i kan edhe duhen ma shum se do t rij ….kejt filma t amerikes i keni tu u bo moderno …. e tash po thu ta kam borxh ni jet pfff njerin edhe kur nuk e don dush me e kriju vet dashurinedhe per shkak cati fmis qe e keni…”
Turp per ty! Te mbaroi dashuria!?Jo jo dashuria nuk mbaron kur eshte e vertet por ti nuk ke patur dashuri te vertet! Lakmia e djalli hyn ne mes e mendon se gjen me mire! Njerez te dobet e pa karakter! Po me mire per Noren qe te ka heq qafe se te ka hy shume vetja ne qejf! Skam pike respekti per ty si njeri.”

Prej 13 vitesh bashkë, Roberti dhe Nora në kohën kur u njohën dhe ishin të dashuruar.

Fotot më poshtë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/