JOQ Albania
Home

Eleminuan të riun për kondicionerin, del foto e Albano Kusit dhe shokut të tij që mori përsipër autorësinë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 23/08/2019 22:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në kryeqytet. Indrit Çelaj 26 vjeç, u qëllua me plumb në kokë nga vëllezërit Albano dhe Griseldo Kusi. I riu kishte shkuar në vilën e Bujar Kusit, për të rregulluar kondicionerin dhe më pas ishte përfshirë në konflikt me dy djemtë e tij, të cilët i morën jetën.

Fillimisht i dyshuari kryesor ishte L.V, por më pas rezultoi se kjo nuk ishte e vërtetë. Sipas policisë, L.V kishte pranuar autorësinë për të mbuluar dy djemtë e pronarit të vilës. Mësohet se L.V kishte lidhje shoqërore me dy personat e shpallur në kërkim, të cilët i kërkuan të merrte përsipër fajin.

Në lidhje me këtë ngjarje policia ka shoqëruar Bujar Kusin dhe 4 persona të tjerë. Ndërkohë pak momente në parë, në redaksinë e JOQ Albania ka mbërritur një foto, ku mesazhdëguesi pretendon se është Albano Kusi me L.V i cili mori përsipër autorësinë e ngjarjes.

Mesazhi për JOQ Albania

Pershendetje Joq, ne foton ndodhen Albano Kusi ( ne anen e majte) dhe Lorenc V. ( ne anen e djathte). Publikojeni dhe Anonim ju lutem.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/