JOQ Albania
Home

Françeska jep spektakël, ngre vithet dhe tregon tangat. Vajza e bën për një lek me komentin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/08/2019 17:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Françeska Jace është një nga vajzat shqiptare më joshëse që provokon herë pas here me videot dhe fotot e nxehta që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi modelja ka dhuruar spektakël për pushuesit. E veshur me një palë bikini të vogla ajo ka hipur mbi motorin e ujit dhe ka lënë pafjalë spektatorët.

Françeska e tregon se është vlonjate edhe teksa ndodhet në Capri.

Një prej komentueseve e ka kritikuar për pozicionin që modelja ka amrrë.

Ajo i shkruan:

Po b*then pse e zgjat? Apo eshte moda harrova.”