JOQ Albania
Home

Komentuesi ofendon aktoren shqiptare: S’kape noj emigrant që hedh foto të verës së kalume?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 08/08/2019 9:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka qenë publikimi i një fotoje të vjetër në Instagram ajo që ka ngjallur reagime tek ndjekësit dhe ka acaruar disi aktoren dhe kërcimtaren shqiptare.

Në qendër të vëmendjes dhe debatit këtë herë është Ana Lika.

Vajza duket se ka hedhur në Instagram një foto joshëse.

Komentuesit e vëmendshëm kanë vënë re se ajo është e vjetër dhe jo një foto e kohëve të fundit.

Njëri prej tyre e pyet nëse nuk ka arritur të kapë ndonjë emigrant këtë verë, për të kaluar pushimet e për të postuar imazhe të reja.

Ai shkruan:

Më duket se kët verë ske pas fonde për pushime që po hedh fotot e verës kalume, a sun kape naj emigrant”.

Mirëpo, as Ana nuk ia ka lënë mangët me përgjigjen e saj.

Ajo i ka shpalosur pasuritë familjare.

Në përgjigjen e Anës thuhet:

Me thën të drejtën janë të parvjetshmet, as të vjetshmet jo. Thjesht kam dalë super yll dhe më kishte shpëtu pa e hedh dhe sa për fonde s’kam pas ndonjëherë nevojë të m’i bëjë njeri se kam shtëpi në çdo cep të Shqipërisë me bo pushime dhe kam rrogë aq të lartë sa më del me bo pushime gjithë vitin”