JOQ Albania
Home

Messin e lë mendja, i fut duart partneres në publik
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/08/2019 9:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Janë lidhur që kur ishin adoleshentë dhe kanë së bashku 3 fëmijë, por Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij, Antonela, janë ende të dashuruar si në ditën e parë.

Çifti është kapur së fundi në një moment intim gjatë një feste në Ibiza aty ki ishte duke pushuar me miqtë e tij, Suarez dhe Jordi Alba.

Në një moment, gjatë festës, argjentinasi "kapet mat"duke i futur duart bashkëshortes së tij.

Videoja është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa të shumta kanë qenë komentet ngacmuese për “pleshtin”.

Për më tepër ndiqni pamjet: