JOQ Albania
Home

Konflikti midis dy të rinjve
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/08/2019 15:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje midis dy të rinjve është raportuar se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Bilishtit.

Burime ekskluzive për JOQ Albania, bëjnë me dije se 25-vjeçari Rei Fama ka shtirë drejt 20-vjeçarit Kevi Bregu pas një debati për motive të dobëta. Fatmirësisht 20-vjeçari shpëtoi. Arsyeja e debatit midis të rinjve që kishin njohje të mëparshme, nuk është bërë ende me dije.

Pas ngjarjes, Fama është larguar me shpejtësi me automjetin e tij në drejtim të paditur dhe është në kërkim.

Sipas dëshmitarëve nga vendngjarja, banorët e zonës janë frikësuar pamasë.