JOQ Albania
Home

Del nga rruga makina në Gjirokastër e bëhet copa, përfundon mes fushës
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 04/08/2019 19:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër.

Një qytetar ka nisur disa pamje, ku dallohet që një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mes një fushe.

Qytetari që ka nisur pamjet tregon se kishte të lënduar, pasi kishte shkuar dhe ambulanca.

Siç dallohet dhe nga pamjet në vendin ku ka ndodhur aksidenti ka dhe forca policie.

Mesazhi i qytetarit:

Ne autostraden e gjirkostres ne Rromes ishte ambulanca kishte te lënduar.”

Kurse rrethanat dhe shkaqet se si ka ndodhur aksidenti nuk dihen.