JOQ Albania
Home

Dua shfaqet në momente intime me të dashurin, kunata e vjehrra s’rrinë pa folur
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02/08/2019 16:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Siç është bërë e ditur, Dua Lipa ka mbërritur sëfundmi në Kosovë, ku do të marrë pjesë në festivalin “Sunny Hill”.

Ajo është shoqëruar në këtë udhëtim të veçantë nga familja e saj, të cilët flasin të gjithë shumë mirë shqip, si dhe nga i dashuri i ri, Anwar Hadid.

Anwar është vëllai i motrave të famshme, Bela dhe Gigi Hadid.

Gjatë rrugës, Dua zgjodhi të publikojë disa fotografi të momenteve që kaloi në Londër para se të nisej.

Ndër to përfshihet edhe një foto me të dashurin, ku nuk ka munguar reagimi i kunatës dhe vjehrrës.

“Cuteness”, i ka komentuar modelja e njohur dhe motra e Anwar, Gigi Hadid.

Ndërsa nëna e tij, Yolanda Hadid, i ka bërë vetëm një zemër në fotografi.

Kështu, kuptohet se Dua Lipa e ka marrëdhënien e mirë me familjen e Anwar.