JOQ Albania
Home

Jennifer Lopez nuk përmbahet, dhuron skena “hot” në koncert
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 01/08/2019 23:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me një karrierë mbi 20 vjeçare dhe me 8 albume të realizuara prej saj, Jennifer Lopez cilësohet si një nga këngëtaret më të mira në botë.

Pak ditë më parë ajo festoi 50-vjetorin, në një mbrëmje të mbushur plot me surpriza dhe çmenduri.

Së fundmi, këngëtarja amerikane ka qenë e pranishme një koncert në Yarkon Park të Izraelit.

Edhe pse 50-vjeçare, diva e muzikës botërore dhuroi spektakël në koncert, duke i mahnitur spektatorët me energjinë e saj.

Në performancën e saj, J-Lo elektrizoi skenën me lëvizjet e saj joshëse.