JOQ Albania
Home

Burri fillon të vetëkënaqet në autobus
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 01/08/2019 15:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jemi në 2019-ën dhe episode të turpshme na zënë sytë ende në rrugët e vendit.

Edhe pas gjithë këtyre viteve, femrat nuk mund të jenë të qeta, pa shpëtuar nga ngacmimet, apo skenave që ndodhin rëndom nga persona që nuk vetëpërmbahen dot edhe në ambiente publike. Jo vetëm femrat, por edhe meshkujt ndihen në siklet nga skena të tilla të personave që nuk ngurrojnë të “shpërthejnë” edhe në publik.

Të shumtë janë ata që nuk t’i shqisin sytë në rrugë, apo kalojnë edhe në stad tjetër vetëkënaqjeje. Ka nga ata që episode të tilla i bëjnë me partneret e tyre megjithëse mund të jenë në moshë të mesme e tashmë me fëmijë, skena që nuk u kanë hije…

Një episod i shëmtuar ka ndodhur në urbanin Lezhë-Shëngjin ditën e djeshme.

Një burrë i ulur në sedilje ka nisur të vetëkënaqet në sy të pasagjerëve duke prekur veten. Sipas dërguesit të videos, ai kishte gruan e tij ngjitur dhe i thoshte “shife”, teksa ajo i vendosi kapelën sipër.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/