JOQ Albania
Home

Pak pasi la qelinë, këngëtari shqiptar tregon tufat e pafundme të parave
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01/08/2019 9:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pasi vuajti dënimin për 8 muaj me radhë, reperi shqiptar Stresi vijon të provokojë e të shkaktojë thashetheme të shumta për jetën e tij.

Fillimisht, pas daljes nga institucioni i vuajtjes së dënimit, Stresi u përfol për vijimësinë ose jo të marrëdhënies që kishte me Kejsin, vajzën me të cilën lidhën kurorë.

Mirëpo, me të marrë fund thashethemet për ndarjen e tyre, Stresi publikon të tjera pamje në rrjetet sociale.

Stresi me sa duket po rikuperon të gjithë kohën që ka qenë në burg, duke u argëtuar dhe prodhuar këngë të reja.

Në disa video të postuara në Instastory, reperi tregon tufa me lekë në makinë, me të cilën po udhëton me miqtë e tij.

Të bëhen vallë gjithë këto para vetëm përmes realizimit të videoklipeve muzikore?