JOQ Albania
Home

Modelja ngatërron frenën me gazin, shkatërron Lamborghinin dhe e hedh në pishinë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 31/07/2019 10:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një modele shumë e njohur e Playboy përplasi Lamborghinin e shtrenjtë, pasi ngatërroi pedalin e frenave.

Ajothuhet se ka pasur një lidhje të shkurtër dashurie me futbollistin brazilian Neymar da Silva Santos Júnior.

Soraja Vucelic e çoi makinën e saj drejt pishinës kur këpucët me takë të lartë nuk arritën të preknin frenat kur duhej.

Modelja, e cila më herët është cilësuar edhe si “Serbian Playboy’s Playmate of the Year” në vitin 2011, ndau videon e realizuar në Instagramin e saj, ku ka 354 mijë ndjekës.

32 vjeçarja ka qenë duke pushuar në qytetin turistik jug-lindor të Kanës në Rivierën Franceze.

Në pamjet e bëra publike vihet re një Lamborghini blu, i kapur me kavo nga të gjitha anët, duke u ngritur lartë nga pishina.

Përbri videos së publikuar në Instagram, vajza shkruan:

Kur taka e lartë ngec tek frenat dhe përfundon në pishinë”.