JOQ Albania
Home

Bllokohen dy autobusë në “Qafë Muzinë”, e reja tregon tmerrin: Ka ecur me dy rrota me gjithë pasagjeret brenda
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 28/07/2019 11:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Infrastruktura në rrugët shqiptare lë shumë të dëshiruar.

Disa prej tyre nuk ofrojnë as sigurinë më minimale për shqiptarët.

Gjatë ditës së sotme një vajza e re ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe tregon se në “Qafë Muzinë” janë bllokuar dy autobusë dhe se nuk kalojnë dot.

Po ashtu në mesazhin e saj, ajo shkruan se pasagjerët kanë parë spektakël sepse shoferi i njërit prej dy autobusëve sipas asaj që thotë vajza ka ecur me dy rrota.

Gjithashtu ajo shkruan se rruga është që nga koha e ish-diktatorit Enver Hoxha.

Mesazhi i plotë:

Ne qafe muzine te bllokuar nga dy autobuza qe nuk kalojne dot njekohesisht .. kemi pare spektakel nje nga autobuzat ka ecur me dy rrota Me gjithe pasagjeret brenda. Rruga qe ne kohe te enverit.’’