JOQ Albania
Home

Pas skandalit në Instagram fansat “kryqëzojnë” Oriolën për foton brenda kishës
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 27/07/2019 17:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme një skandal i vërtetë plasi me modelen Oriola Marashi në Instagram.

Dikush i kishte vjedhur llogarinë në platformën e madhe dhe punlikoi në të imazhe të vajzës me dedikime për “klientelën”.

Teksa në shkrimet përbri fotove thuhej se Oriola ishte kurvë dhe se kryente marrëdhënie seksuale me pagesë, vetë vajza sqaroi gjithë situatën teksa e cilësoi këtë dashakeqësi.

Gjithashtu, shkrimin e saj ajo e publikoi krah një fotoje ku shfaqej duke u lutur brenda një kishe.

Oriola mban veshur një palë pantallona ushtarake dhe një bluzë të shkurtër ku qartësisht i dalin në pah krahët e shpërveshur.

Kjo i ka rënë në sy edhe një komentuesi, i cili pyet:

Ore një pyetje kam. Lejohet të hysh në kishë me atë lloj bluze që ka ajo?”

Me sa duket, komenti i ka bërë përshtypje edhe Oriolës, e cila i kthen përgjigje, si rrallë herë.

Marashi shprehet:

Është golf dhe po, lejohet”.

Fansi vijon më tej teksa thotë se golf të tillë nuk ka parë ndonjëherë, por fjala e tij ëtë herë ka rënë në vesh të shurdhët.