JOQ Albania
Home

E bënë për herë të parë në muajin e mjaltit, gruaja zbulon detajin tronditës rreth burrit
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/06/2019 0:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse nuk praktikonin ndonjë besim të caktuar fetar, një çift kanë vendosur që të mos kryejnë marrëdhënie seksuale përapara martesës.

Por, tani nusja beson se ky ishte thjesht një “kurth” që ata të martoheshin përpara se ajo të zbulonte të vërtetën e “dhimbshme”.

Në natën e tyre të parë, gjatë muajit të mjaltit ajo zbuloi se ai në fakt kishte pasur një mikro-penis.

Dyshja dolën së bashku për një vit dhe u martuan gjashtë muaj pas fejesës. Duke qenë se nuk patën kurrë marrëdhënie intime, nusja e ardhshme nuk e kuptoi kurrë këtë detaj të vogël.

Tashmë ajo ndihet e zhgënjyer dhe e mashtruar, për këtë arsye e ka treguar historinë e saj në Reddit ku kërkoi edhe këshillat e përdoruesve.

Gruaja e paidentifikuar shton:

Nuk e dhashë veten. U solla sikur nuk kishte ndodhur asgjë…por, nuk e di, ndihem e mashtruar..”

Burimi:Mirror|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania