JOQ Albania
Home

Tragjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i pestë i pallatit një grua
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 07/06/2019 19:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë.

Një qytetar ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe ka thënë se një grua është hedhur nga pallati në zonën e Astirit në Tiranë.

Siç asaj që thotë qytetari ajo është hedhur nga kati i pestë i një pallati.

Ende nuk dihet shkaqet apo motivet e kësaj ngjarje të rëndë dhe tragjike.

Po ashtu nuk bëhet i ditur as identiteti i viktimës.

Ndërsa qytetari ka nisur në redaksinë e JOQ Albania edhe një video.

Qytetari më tej shkruan:

E mori tani ambulanca. Ishte rëndë.’’