JOQ Albania
Home

S’do ta besoni, kjo është lista e gjatë e femrave që ka pasur Ronaldo
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06/06/2019 12:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai është një nga meshkujt më popullorë dhe të suksesshëm në historinë e futbollit, e rrjedhimisht, nuk kanë si të mungojnë kërkesat nga femra të ndryshme, për të qenë në krah të tij.

Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldo, i cili duket se ka ditur përherë të zgjedhë vajzat më bukuroshe për të pasur në krah.

Mirëpo, numri i tyre është me të vërtetë shumë i madh, e këtu flasim për vajza që kanë dalë zyrtarisht dhe publikisht në media me yllin e futbollit.

Se sa të tjera mund të ketë në “prapaskenë”, nuk e dimë.

Më poshtë po rendisim secilën prej tyre dhe periudhën kur ka qenë me CR7.

Burimi: Sarcasm|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania