JOQ Albania
Home

“Si makarona të ziera je”/ Trejsi Sejdini super joshëse me të brendshme, komentuesit lëshojnë gojën
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/05/2019 13:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini vijon të godasë me setin e saj të fotografive. Në pozat e reja të publikuara në Instagram, ajo shfaqet tepër joshëse dhe seksi.

Herë topless dhe herë me një rrjetë tyli të veshur sipër, ajo jo vetëm ka nxitur interesin e ndjekësave por ka marrë me vete edhe një sërë kritikash.

Ndjekësit në Instagram në raste të caktuara nuk kanë kursyer sulmet ndaj saj, teksa e akuzojnë se kërkon të imitojë në detaje Oriola Marashin.

Komenti i një ndjekësi në Instagram:

Nuk ke asnjë lidhje me Oriolën sado që përpiqesh. Gjoksi yt i varur. Nejse, shkurt si makarona të ziera je. Ku pret nga momenti në moment të rrëzohesh.”

Ndonëse herët e tjera Trejsi ka qenë e drejtpërdrejtë në kthimin e përgjigjeve, këtë herë ka bërë të kundërtën.

Modelja ka vendosur të heshtë dhe të vijojë setin e saj fotografik e pashqetësuar për komentet.