JOQ Albania
Home

“Njerëzit fokusohen vetëm tek të pasmet e mia”, Kim i futet leximit që të tregojë se është edhe e zgjuar
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04/05/2019 9:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kim Kardashian, si duket, i ka vënë qëllim vetes që t’i tregojë botës që nuk është bërë e famshme dhe e pasur prej fizikut, por se është edhe e zgjuar.

Të premten, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” postoi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga 136 milionë ndjekës, një foto të vjetër ku shfaqej duke lexuar.

Bashkë me foton ajo shkruante: Mbani shënime.

38-vjeçaria ka nisur studimet që të bëhet avokate dhe ka nisur praktikën në një firmë ligjore në San Francisco me shpresën që të hapë një të vetën në vitin 2022.

Kujtojmë këtu se më herët, Kim u shpreh në një intervistë se do donte që njerëzit të mos fokusoheshin vetëm tek të pasmet e saj.

Burimi: Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania