JOQ Albania
Home

Kim Kardashian ka një hall: Do doja që njerëzit të mos më shohin vetëm të pasmet
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/04/2019 22:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse pjesërisht është bërë e famshme prej hireve të saj, Kim Kardashian është shprehur se do donte që njerëzit të mos e shohin vetëm nga të pasmet.

Të pasmet dhe hiret e yllit të “Keeping Up With The Karadashians” janë kthyer tashmë në trend dhe shumë vajza po u nënshtrohen operacioneve plastike për t’u dukur si 38-vjeçarja.

Por, si duket, Kim-it i paska ardhur në majë të hundës me vëmendjen e madhe që marrin të pasmet e saj.

Komentet, Kardashian i ka bërë gjatë një interviste për Vogue, gjatë së cilës ylli i reality show-t tregoi edhe vilën në Kaliforni ku ajo jeton bashkë me bashkëshortin Kanye West dhe tre fëmijët e tyre.

Në momentin që u pyet se cila do të ishte gjëja që ajo do donte të fokusoheshin njerëzit, Kim u përgjigj shkurt:

Do të doja që ata të mos fokusoheshin tek të pasmet e mia gjatë gjithë kohës.”

Burimi: UNILAD| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania