JOQ Albania
Home

U kthye nga tualeti pas seksit, nuk u beson syve kur sheh se çfarë po bënte e dashura e tij me prezervativin
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 12/02/2019 14:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një burrë i paidentifikuar ka ndarë një hall të tijin në rrjetin e diskutimeve Reddit.

Ai tregoi një histori të pazakontë që i kishte ndodhur me të dashurën dhe kërkoi për mendimin e përdoruesve.

Personi anonim rrëfeu se pasi kishte kryer marrdhënie më të dashurën e tij, ai e gjeti atë në duke bërë diçka të çuditshme.

I riu, i cili mendohet të jetë rreth të njëzetave shpjegoi se e gjeti partneren duke i “vjedhur” spermën nga prezervativi i përdorur.

Pasi kishte shkuar për në banjo, ai e gjeti  partneren duke u munduar të fuste në vaginën e saj spermën e mbetur në prezervativ.

Problemi i tij ishte se ajo mund të ngelte shtatzënë pa pëlqimin e tij dhe se vajza nuk kishte asnjë të drejtë të bënte atë që bëri.

Postimi mori një numër të madh komentesh ndërsa njerëzit e paralajmëruan që ta linte të dashurën e tij dhe t’i qëndronte sa më larg.