Ju ngrijnë këmbët nga të ftohtit? Vetëm me një letër alumini do të shpëtoni

Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11.01.2017, 10:32

Një nga problemet kryesore në këto ditë të acarta është ngrirja e këmbëve dhe duarve. Por pas videos së mëposhtme ky nuk do të jetë më problem.

Çfarë duhet të bëni? Siç e shihni mjafton të vendosni një letër alumini në shollën e këpucëve dhe këmbët nuk do ta ndjejnë të ftohtit.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme të parë mbi 2 milion herë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit