+18/ S’përmbahen dy të rinjtë në Durrës, skena të nxehta në lokalin e natës: E mbaruan aktin aty!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 20.02.2022, 18:03

Skenat e nxehta në lokalet e natës janë bërë të zakonshme në Shqipëri, por rasti që ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka ‘shokuar’ një qytetare. Qytetarja, e cila ka shkruar për JOQ, ka qenë dje në një nga resortet në qytetin e Durrësit. Ajo ka qenë e ulur pas një çifti të rinjsh, të cilët duket se nuk kishin aspak ‘frena’.

Vajza ishte ulur në prehrin e djalit dhe sipas qytetares që ka shkruar ata dukeshin që po kryenin marrëdhënie s*eksuale. Kjo duket edhe nga lëvizja që dyshja bën. Qytetarja tregon se i ka folur vajzës që po bënte ato skena, por ajo ishte në gjendje të dehur.

Qytetarja shkruan:

Ky cifti e mbajoj aktin aty pa pike turpi. Thjesht u shqetesova she smu duk normale, nja gjys ore po iher. Pastaj iken fare, sepse e kapa kte cocen nga krahu: Avaah i thash. Po ishte shume tap as nuk po mertë veah ca bohej. Kjo ishte kshu pa brek fare. Ndoshta eshte normale po un shkisha pa nojiher. Flm

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit