Einxhel-Beniadës: Përqafo Donaldin se mos të shpëton te zinxhiri tjetër

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.01.2022, 17:12

Modelja Beniada Nishani e ka zgjuar ditën e sotme Donaldin me një përqafim. Aktori ishte i shtrirë në krevat kur Beniada shkoi për ta përqafuar, ndërsa më pas e pyeti edhe se si është. Por, pas kësaj nuk mund të mungonte komenti epik ose e thënë ndryshe “kunja” e Einxhel Shkirës.

Einxhel dhe Beniada nuk përmbahen, heqin edhe të brendshmet në shtëpinë e "Big Brother Vip" - GazetaBlic

“Përqafoje se mos të shpëton te zinxhiri tjetër, ta kesh, se nuk i dihet jetës.”-i moderatorja Beniadës.

Einxhel dhe Beniada puthen në buzë: Do na marrin për lezbike moj! "Punë e madhe, unë kam dalë nudo"

Kujtojmë se Einxhel nuk e ka pritur aspak mirë faktin se në zinxhirin e fundit të shpëtimit askush nuk tha emrin e Dagzit i cili pas televotimit në të cilin ishte bashkë me Einxhel doli nga BBV.

Çfarë ka ndodhur? Donald Veshaj: Do vrisja veten – Abc News

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit